kapı açma, kapı çilingir

Kapı Açma

Hepimizim başına anahtarlarımızı evde unutup dışarı çıkma hadisesi gelmiştir. Bu durumlarda çağıracağınız çilingirin işini iyi yapan, güvenli ve en doğru fiyatı size sunacak firma olması çok önemlidir. Aynı zamanda kapınıza herhangi bir zarar vermemesi gerekir.

Bize 7/24 Çilingirservisi.com olarak günün her saati ulaşabileceğiniz, çilingir hizmetini en hızlı ve en gücenilir şekilde alabileceğiniz firmalardan biriyiz.

Herhangi bir sebepten dolayı kapıda kladıysanız kapı açma için bize hızlıca ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Oto Çilingir Nedir?

Oto Çilingir

Arabaların kullanılmaya başlamasıyla birlikte tamir ve bakım sektörü de ihtiyaç duyulan bir sektör haline gelmiştir. Bakım hizmetlerinin yanısıra kapılar için çilingirlik hizmetleri önemli olmuştur.

Başlangıçta daha çok el işçiliğinin önemli olduğu oto çilingirciliği, zamanla gelişen teknoloji sayesinde kullanılacak ekipmanında önemli olduğu bir hal kazanmıştır. Ve her otomobil markası farklı teknikler ve teknolojilerle kapı kilitlerini üretmeye başlamışlardır.

Biz sektördeki uzun deneyimimiz ve en son teknoloji ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Eğer, otomobilinizin kapısı açamıyorsanız, anahtarınızı kaybettiyseniz, unuttunuz veya bozulduysa vb. her türlü ihtiyacınızda arabanızın kapısını en kısa sürede hasar vermeden açıyoruz.

İstanbul içi 7 gün 24 saat profesyonel oto çilingir hizmeti vermekteyiz ve her marka model aracın kapısını açabiliyoruz.

kasa kilidi açma
Kasa Çilingir Nedir?

Kasa Çilingir

Dijital kasa kilidi ve mekanik kasa kilidi olmak üzere 2 tip kasa kilidi vardır. Gelişen teknolojiyle birlikte son sistem kasalar genellikle dijital kilit sistemlerini kullanmaktadırlar.

Her kasa sisteminin farklı bir yapısı bulunur. Bu yapıya istinaden uzman çilingirlerimiz uygun yöntemle kasa açma işlemni gerçekleştirir.

Eğer siz de kasanızla iligli bir sorun yaşıyorsanız, bize ulaşın! En hızlı şekilde kasanızın kilidini açıyoruz.

Anahtar Kopyalama

Göbek & Barel Değiştirme

Çelik Kapı Onarım

Hızlı Servis Formu

Aşağıdaki servis formunu doldurun, çalışma arkadaşlarımız hemen sizi arasın!