2008'den Beri Çilingir Hizmetlerinin
Güvenilir Adresi.

7/24 Çilingir Servisi; herbiri alanlarında uzman ekibiyle 2008 yılından beri istanbulun bütün bölgelerine çilingir hizmeti vermektedir.

Kapı, kasa, dolap, çekmece, oto kapısı, oto kontak kilidi açma, anahtar kopyalama, göbek & barel değişimi, kapı kilit bakım, dijital kilit açma vb. tüm kilitleri açıyoruz.

Evde unutulmuş anahtarların dışındaki her türlü açılması zor kilit sistemlerini açabilen uzman kadromuza, bir telefonla hemen ulaşabilir hizmet talep edebilirsiniz.

kasa kilidi açma

15 Dakika'da Hızlı Servis

12 Yıllık Deneyim

1000+ Servis

7/24 Çilingir Servisi

Müşterilerimiz
Ne Söylediler?

“İsmail beyin servisiyle uzun yıllardır çalışırım, hem kendi hemde çalışanları çok profesyoneldir. Gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.”

Veli Yanık

Beşiktaş

“Servislerine yakın bir bölgede arabamın kapısıyla ilgili bir problem çıktı. Google’da onları buldum. Sağolsunlar hemen gelip kapımı hasar vermeden açtılar.”

Canan Duman

Şişli

“İnternetten aramayla bulup çağırdığım ve 15 dakikada gelip dakikalar içerisinde sorunumuzu çözdüler. Çok profesyonel bir servis, teşekkür ederim.”

Erhan Güler

Fatih

“İsmail bey’in servisiyle yaklaşık olarak 4 senedir çalışmaktayım. Hem kendi evimin hemde işyerimde ihtiyacımız olduğunda, sağolsun anında müdahale ederek hızlıca sorunumuzu çözer.”

Jale Bal

Gültepe

Servis Çağır

    Hızlı Servis Formu İle Bize Ulaşın!

    7/24 Cilingir Servisi sürekli sektördeki yenilikleri takip ederek, en yeni ve donanımlı ekipmanla yeni üretilen tüm kilitleri, en hızlı şekilde açar.

    Kartlı sistem kilitler, otel sistemleri gibi daha zor tüm kilitlerde uzman kadromuz çilingir hizmeti sunar.

    Yan tarafta bulunan formu hızlıca doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaklardır.